Editörün Seçimi

Cupcake Dükkanının Sırrı

Cupcake Dükkanının Sırrı
Meg Donohue

Çok Satanlar

Cupcake Dükkânının Sırrı
Meg Donohue

A'dan Z'ye Panik Bozukluğu
Prof. Dr. Erhan Bayraktar
Psk. Zeynep Özmeydan

Umarım Cehennemde Bira Vardır
Tucker Max

Evren Siparişlerinizi Bekliyor
Dr. Patricia J. Crane

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
Doç. Dr. Eyüp Sabri Ercan
Prof. Dr. Cahide Aydın

Operasyon 1915 Çanakkale
Ozan Bodur

Michael Jackson
Dieter Wiesner

Küçük Prens
Antoine de Saint-Exupéry

Fazladan Bir Gün
Fabio Volo

Piano Piano Bacaksız
Kemal Demirel

Haberdar Olun

Merhaba...

Pupa Yayınları olarak, 30 yıllık deneyimi ve birikimi aynı çatı altında siz sevgili okurlarıyla paylaşma arzusuyla yola çıktık.

Biz birikim, yetenek ve estetiği içinde buluşturan yapıtları yayımlayarak yazın dünyasında kalıcı olacak etkiyi oluşturmak istiyoruz. Yayınevimizde, roman, öykü gibi anlatı ve kurmaca türlerinin ürünleri yanı sıra deneme, biyografi ve bunlara yaslanan farklı yazın deneyimleri yer alacak. Ayrıca içinde okuma keyfini tutan, çeşitli konularda yapılmış inceleme ve araştırmalardan oluşan bir yayın listemiz var. Çalışmalarımız, ülkemiz ve dünya edebiyatının klasik ve çağdaş yapıtlarının seçkin örneklerini okura ulaştırabilmek doğrultusunda her gün gelişme kaydediyor.

Okurlarımızın karşısında, tabii ki onların hakettiği nitelikli yayıncılık özelliklerimizle olacağız. Bu yüzden, ister dilimizde yazılmış, ister başka bir dilden çevrilmiş olsun, Pupa Yayınları’nın sunacağı yapıt Türkçe’mizin imkânlarından doğru bir şekilde yararlanacaktır. Her kitabımızın yeni bir sözü bulunmalı, her biri sözünü zengin ve farklı biçimde söylemeli. Pupa Yayınları denildiğinde akla, Ortadoğu ve Balkanlar başta olmak üzere tüm dünya edebiyatını içine alan, insan ve toplumu odak noktası kabul eden ‘iyi edebiyat’ gelmeli. Biz, bunların gerçekleşmesi için gereken özeni gösteriyoruz.

Edebiyatın, hem geleneksel ve modern esintisiyle, hem de gelecek için insanlığa sağlayacağı umut rüzgârıyla hareket etmeyi planladık.

Biz, edebiyatın dünyayı değiştirecek özgür ve duyarlı bireylerin oluşumuna katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Pupa Yayınları
Дизайн :
ky
dr